Ką daryti, jei po gimimo naujagimis nežinda? | Žindymas

Ką daryti, jei naujagimis po gimimo neima krūties?

Kartais tikrai būna, kad po gimimo naujagimis nežinda ir neima krūties.

Galiu nuraminti ir užtikrinti - tikrai nėra verdiktas, jei ir porą parų nepavyko pažindyti, kad taip niekada ir nežįs!

Labiausiai reikia kantrybės vis bandant, sukuriant palankiausias sąlygas, ieškant pagalbos mokantis ir, žinoma, palaikant aktyvią pieno gamybą kitais būdais! 

Ką daryti, jei naujagimis žinda iš krūties?

Ne, ne mišinį tokiu atveju turime duoti vaikučiui. Jei nežinda pats, mamai tenka dirbti už vaikelį - reguliariai bent kas 3 val. tiek dieną, tiek naktį nusitraukti priešpienį/pieną ir jį sugirdyti žindymui draugiškomis priemonėmis (šaukštelis, taurelė, švirkštukas).

Pasiruošimas žindymui kaip žindyti kaip pasiruošti žindymui žindymo konsultantė Eglė Gurčinė motinos pieno gamyba žindymo pozos pagrindinės žindymo taisyklės liežuvio pasaitėlis lūpos pasaitėlis kūdikio priglaudimas

Kur ieškoti žindymo pagalbos?

Grįžus į namus, jei tik yra galimybė, kvieskite žindymo konsultantę ir kartu ieškokite būdų, kaip įsiūlyti, mokykitės technikų ir, tikėtina, kad viskas pavyks, o dienos, kai naujagimis nežinda iš krūties, liks praeityje! 

Plačiau apie tai, kokią įtaką gimdymo eiga turi žindymui bei ką daryti su pieno gamyba ir žindymu vienaip ar kitaip susidėliojus aplinkybėms gimdymo metu, rasite mano video seminare „Pasiruošimas žindymui - viskas, ką reikia žinoti (0-4 mėn.)“.


- Eglė 🤍 @egle_gurcine_zindymas

 

Taip pat skaitykite: 

Kodėl verta žindyti?

Populiariausi žindymo mitai: kokie jie ir kodėl nereikėtų jais tikėti

Maitinimas nutrauktu pienu

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias