Konsultacija su specialistu -

individualus požiūris į jūsų situaciją

Kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų mitybos konsultantė

Živilė Dumbraitė-Varkalienė

Esu diplomuota dietistė, mitybos, sveikatos priežiūros specialistė. Tai yra mano antroji specialybė, mano dabartinis pragyvenimo šaltinis ir mano labai mylima veikla. Aktyviai dirbu jau šešerius metus.

Kuo aš skiriuosi nuo kitų mitybos specialistų? Jei prašysite manęs mitybos plano arba dietos plano numesti svoriui, to iš manęs negausite 🍔 Esu prieš bet kokias dietas, ribojimus ir draudimus. Esu už įvairią ir jūsų poreikius atitinkančią mitybą.

Daugiau apie Živilę:

Tuomet paklausite, tai kaip aš jums galiu padėti? Galiu užvesti ant sveikos ir subalansuotos mitybos kelio, padėti atrasti alkio/sotumo signalus, padėti atrasti sveikesnį santykį su maistu ir kūnu, susitvarkyti su emocijų vedamais valgymais ir kaltės jausmais persivalgius. Kartu randame kitokias priemones ir išeitis svoriui reguliuoti 🙃

Tikrai ne visiems to reikia. Kai kurie turi puikų santykį su maistu ir savo kūnu. Jiems galiu pasiūlyti įdomesnių receptų ir šiaip naudingos informacijos apie sveikatą, mitybą ir maistą.

Mėgaukis gyvenimo skoniu! Dietistė Živilė

Konsultacijos kaina 40€

Kūdikiams ir vaikams

Konsultacija labai tinka, jei susiduriate su sunkumais primaitinimo metu, vaikas nevalgus ar nežinote kaip teisingai pasirūpinti ikimokyklinuko mityba ar turite kitų asmeninių su mityba susijusių klausimų.
Konsultacijos metu išsiaiškiname jūsų problemą, aptariame jums tinkamus tos problemos sprendimo būdus.

REGISTRACIJA: Susisiekite su Živile el. paštu: zdumbraite@gmail.com, laiško temoje nurodant ,,Dėl asmeninės konsultacijos | Mylu.lt"

Primaitinimas ir mityba

Išsamiai apie konsultaciją Primaitinimas ir mityba:

Konsultacijos metu aptarsime jums kylančius klausimus bei iššūkius ir surasime jums bei jūsų mažyliui tinkamiausius sprendimo kelius.

Rinkitės būtent šią konsultaciją, jei kyla klausimai:

• Primaitinimas - nuo ko pradėti;
• Kokius maisto produktus ir kada vaikui pasiūlyti;
• Kaip spręsti nevalgumo problemas; asmeninio dienos ritmo klausimus;
• Apie vaikų mokymasį valgyti savarankiškai.

Konsultacijos formatas:

60 min online pokalbis Jums patogiausiu būdu (telefonu, Skype, Viber, Messenger, kita) + konsultacijos santrauka (per 48 val. nuo konsultacijos).

Pastaba: konsultacija yra vienkartinė, tolimesnis palaikymas ir bendravimas el. paštu gavus konsultacijos santrauką neįtrauktas.

Apmokėjimas ir grąžinimas:

Svarbu: tik apmokėtos konsultacijos laikomos patvirtintomis. Negavę mokėjimo per 3 d. d. nuo registracijos, pasiliekame teisę atšaukti rezervaciją.

Mokėjimo grąžinimas:
100% - atšaukiant likus daugiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko;
50% - atšaukiant likus mažiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko.

*Užsakant šią konsultaciją, patvirtinu, kad suprantu, jog teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas kūdikio poreikius atitinkančios dienotvarkės sudarymui ir tinkamos miego aplinkos kūrimui, remiantis Jautrių miego konsultacijų instituto (ang. Institue of Sensitive Sleep Consulting) rekomendacijomis.

Konsultacijų metu nediagnozuojami sveikatos sutrikimai ir neskiriamas jokio tipo gydymas. Jei turite bent menkiausių įtarimų, kad neramus kūdikio miegas yra įtakotas kūdikio sveikatos būklės, nedelsdami kreipkitės į šeimos gydytoją arba pediatrą.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias