Apie mus

Auginant žmones. Pažįstant savyje mamą, tėtį, palaikymas svarbus, kaip niekada iki šiol! Palaikymas žiniomis, pasidalinimais ir įsiklausymu į kiekvienos šeimos unikalumą. Galvodami apie vaikus, sukūrėme erdvę, kurioje tėvai lengvai rastų atsakymus, stiprintų pasitikėjimą savimi ir galėtų dėmesį skirti tam, kas svarbiausia – ryšio su vaikais stiprinimui. Žinodami, kad kiekvienoje tėvystės situacijoje, turės tvirtą užnugarį, o prireikus - pagalbą.

KODĖL?

Viena sunkesnių užduočių auginant vaikus – informacijos jūrose (o gal net labiau vandenynuose), atrasti tai, kas tinkamiausia vienam unikaliam kūdikiui ir jį auginančiai šeimai. 🙆‍♀️ Daugybė požiūrių, nuomonių ir patarimų, kurie neretai tiesiog prieštarauja vieni kitiems, lengvai gali supainioti ir įnešti bejėgiškumo jausmo. Visgi, tikras patarimas prasideda nuo įsiklausymo ir dažnai nuo frazės: „Tai priklauso....“. Nes iš tiesų viskas priklauso nuo daugybės dalykų: nuo paties vaiko, jo amžiaus, sveikatos, šeimos situacijos, lūkesčių ir dar nuo daugybės kitų subtilių dalykų. 🙈 Būtent todėl „teisingi“ atsakymai, tinkami visiems, paprasčiausiai neegzistuoja. Mylu.lt projektą vystome ypatingai vertindami skirtingumus, įsiklausydami į unikalias situacijas. Svajodami paskatinti tėvus išgirsti SAVO vidinį balsą ir jautriai stebint SAVO vaikus, atrasti jiems ir savo šeimai tinkamiausius sprendimus.

TODĖL MYLU.LT RASITE:

Tėvystės programas

Informaciją ir ilgalaikes programas, naudingas jūsų mažylio amžiaus tarpsnyje.

Patogumą

Patogiausius informacijos pateikimo formatus: video, audio, tekstai

Bendruomenę

Palaikančią bendruomenę laisvą nuo išankstinių nuostatų ir teisuoliškumo.

Tėvystės temas

Svarbiausias temas ruošiantis mažylio atėjimui, auginant vaikus iki mokyklinio mažiaus ir augant kartu su jais.

Kompetentingus specialistus

Specialistus, kurie „gyvena savo temoje“, kuriems rūpi, kaip auga vaikai ir kaip jaučiasi jų tėvai.Jų atsakymus, dėmesį ir supratingumą.

Atrinktą informaciją

Žinias, kurias, iš viso informacinio srauto, mes jau atrinkome jums, remdamiesi Pagarbios Tėvystės principais.

PROJEKTO MYLU.LT KOMANDOS NARIAI

Founder image

Dovilė Šafranauskė

Projekto iniciatorė

Pagarbios tėvystės filosofijos pradininkė Lietuvoje, tėvystės koučerė, Hand in Hand profesionalė, sertifikuota kūdikių ir vaikų miego specialistė.

Sulig dukryčių gimimu, prasidėjo mano motinystės tėkmė. Dvynės Sofija ir Tėja yra kantriausios ir išradingiausios mano sutiktos mokytojos, jau vien savo atėjimu sugebėjusios įtraukti mane į neišsenkantį mėgavimąsi mūsų santykiais. Vieną akimirką jos moko mane kantrybės, kitą – vien savo šypsena geba švystelėti į nepamatuojamos laimės būseną.

Andrius Burkša (@AsTetis.lt)

Projekto iniciatorius

Pagarbios tėvystės filosofijos propaguotojas, tėvystės koučeris. Esu ypatingai aktyvaus berniuko Adomo tėtis. Tikriausiai kaip ir kiekvienoje šeimoje, taip ir pas mus, atėjęs vaikelis iš pagrindų pakeitė mūsų gyvenimus, bei stipriai išryškino norą duoti savo vaikams geriausia, ką galime. Būtent dėl šios priežasties į savo šeimą įsileidome Pagarbios Tėvystės filosofiją, kuri leidžia ne tik mėgautis tėvystė, bet tuo pačiu ir sukuria unikalią aplinką, kurioje mūsų mažieji gali augti, tobulėti bei tapti empatiškais suaugusiais.

Product image
Founder image

 Monika Buzaitė

Dizainerė

Esu tas žmogus, kuris yra atsakingas už visus vaizdus, kuriuos matote @mylu.lt, @miegopelytes ir @pagarbitevyste socialinėje erdvėje. Kai jums ko nors prireikia, skubu į pagalbą, kad kartu surastume geriausią sprendimą.

Nekantrauju pamatyti, kaip visi kartu subursime didžiausią tėvelių, besirūpinančių savo mažyliais, bendruomenę Lietuvoje!

Ieškodami tinkamo šeimos balanso, įsiklausydami į vaikų poreikius, braižome tėvystės žemėlapį, kuriame nėra vieno “teisingo” kelio, veikiau daugybė detalių, padedančių tėvams geriau suprasti savo vaikus. Tačiau viską sieja viena filosofija, vienas pagrindas - Pagarbi Tėvystė. Todėl visada galite būti tikri, kad informacija atitiks Jūsų lūkesčius.

KVALIFIKUOTŲ SPECIALISTŲ KOMANDA

Živilė Dumbraitė

Dietistė

MITYBA

Ieva Anskaitienė

Miego konsultantė

MIEGAS

Eglė Gurčinė

Dula, laktacijos specialistė

ŽINDYMAS

Dovilė Šafranauskė

Miego konsultantė

AUKLĖJIMAS