Konsultacija su specialistu -

individualus požiūris į jūsų situaciją

Pagarbios Tėvystės pradininkė Lietuvoje, Hand in Hand profesionalė

Dovilė Šafranauskė

Sulig dukryčių gimimu, prasidėjo mano motinystės tėkmė. Dvynės Sofija ir Tėja yra kantriausios ir išradingiausios mano sutiktos mokytojos, jau vien savo atėjimu sugebėjusios įtraukti mane į neišsenkantį mėgavimąsi mūsų santykiais.

Vieną akimirką jos moko mane kantrybės, kitą – vien savo šypsena geba švystelti į nepamatuojamos laimės būseną. Jos atėjo į mūsų šeimą laisvos viduje, atvirai ir be vertinimo priimdamos šį pasaulį, nežinodamos, kodėl reikia kreipti dėmesį į aplinkinių nuomonę, nusiteikusios daugiausia laiko praleisti darydamos tai, kas džiugina jas pačias.

Mums beliko tiesiog visa tai branginti ir saugoti.

Konsultacijos kaina 50€

Tėvystės koučingas

Kartais atrodo, kad koučingo metodas buvo tiesiog sukurtas pokalbiams apie tėvystę ir vaikus. Niekas pasaulyje nepažįsta vaikų geriau už jų pačių tėvus!

registruokis čia

Išsamiai apie tėvystės koučingą:

Tad kaip kažkas gali pamokyti, koks auklėjimo būdas jiems tinkamiausias? Šiose sesijose niekas nežino „teisingų“ atsakymų. Koučingo sesijos suteikia galimybę pamatyti savo šeimą, vaikus kitomis akimis ir atrasti geriausius būdus sukurti gilų, kokybišką ryšį su JŪSŲ vaiku.

Visiškas priėmimas, atviri klausimai, smalsus, įvairiapusis požiūris į situaciją – tuo išskirtiniai šie pokalbiai. Juose ne tik geriau suprasite savo vaikus, bet ir išmoksite koučingo metodus taikyti namuose, taip kurdami tiesiog daugiau tarpusavio supratimo.

Mokamų sesijų kainos:

• 1 sesija (1 val.) – 50€
• 3 sesijos (po 1 val.) – 100€(panaudojant per 2 mėn.)
• 5 sesijos (po 1 val.) – 200€ (panaudojant per 3 mėn.)

Įsigyjant 3 ar 5 sesijų paketus, į visas sesijas galite užsiregistruoti iš karto arba registruotis vėliau (atsižvelgdami į sesijų galiojimo laiką). Sesijų panaudojimo laikas pradeda galioti nuo pirmosios sesijos datos.

Konsultacijos formatas:

60 min online pokalbis Jums patogiausiu būdu (telefonu, Skype, Viber, Messenger, kita).

Apmokėjimas ir grąžinimas:

Svarbu: tik apmokėtos konsultacijos laikomos patvirtintomis. Negavę mokėjimo per 3 d. d. nuo registracijos, pasiliekame teisę atšaukti rezervaciją.

Mokėjimo grąžinimas:
100% - atšaukiant likus daugiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko;
50% - atšaukiant likus mažiau nei 3 darbo dienoms iki konsultacijos laiko.

*Užsakant šią konsultaciją, patvirtinu, kad suprantu, jog teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas kūdikio poreikius atitinkančios dienotvarkės sudarymui ir tinkamos miego aplinkos kūrimui, remiantis Jautrių miego konsultacijų instituto (ang. Institue of Sensitive Sleep Consulting) rekomendacijomis.

Konsultacijų metu nediagnozuojami sveikatos sutrikimai ir neskiriamas jokio tipo gydymas. Jei turite bent menkiausių įtarimų, kad neramus kūdikio miegas yra įtakotas kūdikio sveikatos būklės, nedelsdami kreipkitės į šeimos gydytoją arba pediatrą.

Dovile, laba diena, labai džiaugiuosi, kad pas Jus užsiregistravom. Atrodė, kad daug patys domėjomės vaiko pozityviu auginimu, bet taip ir liko neaišku, kaip viską taikyti realybėje. Nors knygose ir perskaitėm. Man tokia ramybė atėjo su Jumis pakalbėjus, toks aiškumas. Atrodo, net lengviau atsikvėpėme su vyru. Jam labai patiko, kad žingsnis po žingsnio viską aptarėme, nes jis mėgsta aiškumą. Jūs nuostabus žmogus kalbėtis bet kam, kas turi abejonių dėl vaikų auginimo. Kitom spalvom gyvenimą matom. Ačiū!

Milda2 m. Gabrieliaus mama

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias