Pagarbi Tėvystė x Mylu.lt

Tinklalaidė

apie ryšį

Čia ieškome atsakymų į klausimus, kaip mūsų pačių būsenos bei požiūris lemia tėvystės patirtis, kaip galime labiau mėgautis tyrinėdami pasaulį mūsų vaikų ritmu, kalbame apie pagarba paremtus tarpusavio santykius, kai įsiklausydami į vaikus, aplinką ir save, sąmoningai sugeriame kiekvieną bendrą patyrimą.

klausyk spotify

Visi epizodai:

006: ŠORTAI: kaip išgyventi šventes?

Sveiki, aš Dovilė Šafranauskė, o čia naujas tinklalaidės „Pagarbi tėvystė“ formatas: ŠORTAI. Šortai – tai kažkas trumpo ir lengvo. Paprastai sutinkami iš karto dviem formatais: audio – tinklalaidėje ir rašytine...

001: Pažintis su Pagarbia Tėvyste

Mūsų pirmasis tinklalaidės epizodas apie Pagarbią Tėvystę. Ir šiandien apie viską nuo pradžių – apie tai, kaip Pagarbi Tėvystė atėjo į mūsų šeimas, į mūsų gyvenimus ir kokius pasikeitimus atnešė....

Priartinti TĖVŲ BENDRYSTĖS GRUPĖ „augantys tėvai“ ⓕ
Priartinti TĖVŲ BENDRYSTĖS GRUPĖ „augantys tėvai“ ⓕ
Priartinti TĖVŲ BENDRYSTĖS GRUPĖ „augantys tėvai“ ⓕ
Priartinti TĖVŲ BENDRYSTĖS GRUPĖ „augantys tėvai“ ⓕ
Priartinti TĖVŲ BENDRYSTĖS GRUPĖ „augantys tėvai“ ⓕ
Priartinti TĖVŲ BENDRYSTĖS GRUPĖ „augantys tėvai“ ⓕ
Priartinti TĖVŲ BENDRYSTĖS GRUPĖ „augantys tėvai“ ⓕ

Apmokėjimas

 • Kasmenesinio abonemento kaina 30 eur., metinio abonemento kaina be nuolaidos 299 eur.
 • Pirmą mėnesį, perkant kasmėnesinį abonementą, nuskaitoma suma yra proporcinga likusiam dienų skaičiui. Pvz.: perkama 1-ą mėnesio dieną, bus nuskaityta 30 eur, jeigu perkama 15-ą mėnesio dieną, bus nuskaityta atitinkamai per pusę mažiau (~15 eur).
 • Registruojantis prašome nurodyti tikslius duomenis.
 • Apmokėjimas galimas tik banko kortele.
 • Pasirinkus kasmėnesinį abonementą, jo kaina nuskaitoma nuo jūsų sąskaitos automatiškai, kiekvieno mėnesio 1 d. 
 • Metinę narystę galima įsigyti ir bankiniu pavedimu. Apmokėjus būtina parašyti el. laišką adresu labas@mylu.lt, tema: Apmokėjimas už grupę ,,augantys tėvai". Laiške nurodykite savo telefono numerį, Facebook vardą, vardą, kuriuo buvo atliktas apmokėjimas.
 • Rekvizitai apmokėjimui. Gavėjas: VŠĮ ,,Pagarbi Tėvystė", a. s.: LT163500010005654845, paskirtis: bendrystės grupė.
 • Narystę galima sustabdyti bet kuriuo metu, apie tai pranešus el. paštu: labas@mylu.lt.
 • Sustabdžius abonementą, jis dar galios iki apmokėtos datos, tačiau automatiškai pratęstas nebus. Mokesčio likutis negrąžinamas.

Grupė

 • Grupės dydis ribojamas.
 • Pajungimai prie grupės vykstą per 1 d. d. nuo patvirtinto mokėjimo gavimo.
 • Grupė moderuojama.

 

Šioje grupėje susitiksime būti, klausti, mankštintis, klausytis, o jei norėsis – dalintis apie viską. Be gėdos, kaltės ar kritikos. Tai grupė tėvams, kurie augindami vaikus, vis labiau pamato save. Todėl vaikų amžius visai nesvarbus: galbūt jie dar snaudžia mamos pilvelyje, kelia chaosą versdami namus, o gal dažo plaukus mėlynai ir taip siekia atrasti save. Ir net jei vaikai jau sūpuoja savo vaikus – ryšys su jais ir su savimi tiek pat svarbus. 

This content type will accept rich text to help with adding styles and links to additional pages or content. Use this to add supplementary information to help your buyers.

You can use product metafields to assign content to this tab that is unique to an individual product. Use tabs to highlight unique features, sizing information, or other sales information.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias