Kai negali padėti artimieji, į pagalbą atskuba

Mamas palaikančios organizacijos

Spausk žemiau esantį video ir žiūrėk pagalbos organizacijų prisistatymą.

Moterims, kurios išgyvena su nėštumu susijusias krizes

Krizinio nėštumo centras

Kartais nėštumas būna nelauktas. Nelik viena su šiuo išgyvenimu. Centre teikiamos nemokamos specialistų konsultacijos, kurios padės priimti  atsakingą ir informuotą sprendimą. Čia siūloma kompleksinė pagalba besilaukiančioms moterims, kurios atsidūrė sunkioje socialinėje, finansinėje ar psichologinėje padėtyje. Taip pat palaikymas bei parama ir pirmaisiais kūdikio auginimo metais. Centras teikia pagalbą persileidimų, ankstyvų naujagimio netekčių atvejais, taip pat pagalbą skausmingai išgyvenant aborto patirtį bei pogimdyminės depresijos atvejais.

KREIPKIS PAGALBOS

Visuomeninis pogimdyminės depresijos prevencijos projektas

Mama mums rūpi

Painūs jausmai po gimdymo aplanko daugybę mamų. Mama mums rūpi dėmesys sutelktas į pogimdyminės depresijos prevenciją, bei emocinę pagalbą pagimdžiusioms mamoms. Šiame puslapyje rasi ir testą, kuris padės atsakyti į klausimą „Ar man depresija?“. Taip pat rengiami mokymai besilaukiančioms ir jau pagimdžiusioms moterims, šeimoms, psichologams, medikams, specialistams, terapeutams, dirbantiems su šeimomis, ir visai visuomenei.

KREIPKIS PAGALBOS

Ieškančioms psichologinės-socialinės pagalbos sau ir šeimai

Kauno moterų linija

Pagalbos moterims linija atvira 24/7: +370 800 66366

Čia gali skambinti visada, kai sunku, kai reikia balso, kuris išklausys ir supras.

Ši linija teikia psichologinę socialinę pagalba moterims ir jų šeimos nariams, vykdo smurto ir krizių prevenciją, intervenciją ir postvenciją, ruošia savanorius paruošimas krizių įveikimo srityje, gina moterų ir vaikų teises.

KREIPKIS PAGALBOS

Išgyvenančioms motinystės melancholiją

Mamos linija

4 iš 5 naujų mamų teigia, kad jos patiria motinystės melancholiją. Vienos gali pasikalbėti su savo artimaisiais, kitos - bijo į juos kreiptis. Ši anoniminė linija skirta būtent joms. Čia mama išklausys mamą.

KREIPKIS PAGALBOS

Uždara savanorystės grupė

NamuMama

Tai nemokama savanorių bendruomenė, kurioje mamos padeda ką tik pagimdžiusioms mamoms - atneša šviežiai pagaminto maisto ir skiria šiek tiek laiko bendravimui. Kiekviena mama nusipelno ypatingo lepinimo po gimdymo - gauti naudingo maisto ir būti apsuptai mamomis, kurios suteiktų pozityvios energijos. Mūsų tikslas - sukurti kaimą aplink naują mamą ir užkirsti kelią vienatvės jausmui, kuris motinystėje pasitaiko gana dažnai.

KreipKis pagalbos

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias