Tėvystės programa „Mylu tėvai"

9-14 mažylio mėnesiai

Kartu su mūsų ankstesnių programų mažyliais augame ir mes, burdami specialistus bei ruošdami naują, naudingą turinį šiam amžiaus tarpsniui! Šios tėvystės programos išsiskiria itin stipriu teorijos bei praktikos derinimu, kartu su nuolatiniu specialistų palaikymu visame kelyje. 

Sukurta iš mamiško poreikio

dalinasi Miglė ir Dovilė

Mažiau google, daugiau pasitikėjimo savimi

Abi su Dovile turėjome savo mamystės karjeroje momentų, kai atrodo, kad nieko nežinai. Kai labai pritrūksta palaikymo, specialisto patarimo ar tiesiog kitos mamos greta. Kuri išgyvena tą patį. Ir tikrai supras tave. Tad šią programą sukūrėme būtent tam - jūsų ramybei ir aiškumui. O ramūs ir laimingi tėvai - ramus ir laimingas kūdikis.

Specialistai

8 profesionalų video seminarų įrašai pačiomis svarbiausiomis ir aktualiausiomis temomis ruošiantis mažylio atėjimui į pasaulį bei pirmiesiems mėnesiams drauge. Prie kiekvieno seminaro Jums bus pridėta ir patogi atmintinė, kurią galėsite išsisaugoti ir nuolat turėti patogiai prieinamą.

24/7 palaikymas

Natūralu jei žiūrint video seminarų įrašus jums iš pradžių nekils klausimų. Labai tikėtina, kad jie visi pasipils eigoje, mažyliui augant. Ką daryti tada? Nesijaudinkite, jūs neliksite vienos(-i)! Visus programos dalyvius pakviesime prisijungti į uždarą grupę, kurioje Jūsų lauksime mes, Miglė ir Dovilė, bei visi mūsų programos specialistai.

Dėmesys jūsų poreikiams

Kyla neaiškumų konkrečia tema? Reguliariai organizuojame papildomus LIVE pokalbius su specialistais, klausimų-atsakymų susitikimus bei gauname Jums išskirtinius partnerių pasiūlymus ar nuolaidas.

Prieinama visuose įrenginiuose

Visi video seminarų įrašai Jums bus prijungti per 1 d. d. Juos žiūrėti galėsite 5 mėnesius nuo programos įsigijimo, tad galėsite juos peržiūrėti Jums patogiausiu metu. O esant reikalui – vėliau sugrįžti ir pasikartoti žinias. Kiekvienas video seminaras suskirstytas trumpais skyreliais pagal temas, tad bus patogu ir lengva greitai susirasti reikiamą informaciją.

Apie uždarą grupę:

Grupėje vyksta

- Reguliarūs klausimų-atsakymų LIVE su programos specialistais;

- Uždari ir saugūs mamų ratai;

- LIVE pokalbiai su kviestiniais svečiais mamoms aktualiomis temomis;

- Skelbiamos partnerių nuolaidos bei pasiūlymai;

- Dalinamasi aktualia ir svarbia informacija bei naujienomis;

- Nuolat atnaujinama papildomų seminarų biblioteka.

Per kiek laiko gausiu atsakymą į savo klausimą

Klausti programos specialistų grupėje galite nuolat! Visi visi klausimai labai laukiami, o atsakymai dažniausiai jus pasiekia vos per mažiau nei 24 valandas.

Priartinti Tėvystės programa ,,Mylu Tėvai": 9-14 mažylio mėnesiai
Priartinti Tėvystės programa ,,Mylu Tėvai": 9-14 mažylio mėnesiai
Priartinti Tėvystės programa ,,Mylu Tėvai": 9-14 mažylio mėnesiai
Priartinti Tėvystės programa ,,Mylu Tėvai": 9-14 mažylio mėnesiai
Priartinti Tėvystės programa ,,Mylu Tėvai": 9-14 mažylio mėnesiai
Priartinti Tėvystės programa ,,Mylu Tėvai": 9-14 mažylio mėnesiai

SVARBU

  • Prašome nurodyti veikiantį el. pašto adresą, nes į jį gausite prisijungimo informaciją. 
  • Apmokėjimo būdą (el. bankininkyste, kortele) galite pasirinkti pabaigoje, ,,mokėjimo" lange.
  • Galimas mokėjimas išsimokėtinai*.

Šioje programoje Jūsų laukia:

💡8 profesionalų parengti video seminarų įrašai + kiekvieno seminaro atmintinė, kurią galėsite išsisaugoti (vertė: 238€).

💡Visi video seminarų įrašai Jums bus prijungti per 1 d. d. Juos žiūrėti galėsite 5 mėnesius nuo programos įsigijimo.

💡Nemokama, nuolat pildoma papildomų 26 seminarų biblioteka (vertė: 320)!

Uždara ir saugi bendruomenė

Virtualus palaikymo kaimas! Natūralu jei žiūrint seminarus jums iš pradžių nekils klausimų. Labai tikėtina, kad jie visi pasipils eigoje, jums išbandant teoriją praktikoje, mažyliui augant ar pradedant naują etapą. Ką daryti tada? Nesijaudinkite, jūs neliksite vienos(-i)!

Visus programos dalyvius pakviesime prisijungti į uždarą grupę, kurioje Jūsų lauksime mes, Miglė ir Dovilė, bei kiti mūsų programos specialistai. Čia 5 mėnesius nevaržomai galėsime diskutuoti aktualiais ir rūpimais klausimais, dalintis patirtimi bei atradimais.

Reguliariai kviesime Jus prisijungti į LIVE pokalbius su mūsų programos bei kitais, išoriniais ekspertais, užduoti klausimus bei gauti papildomų žinių įvairiomis aktualiomis temomis, kurios galbūt netilpo į seminarus.

 

* Dėl pirkimo išsimokėtinai kviečiame susisiekti el. paštu arba užpildyti kontaktų formą su prierašu „Programos apmokėjimas".

Jei turite klausimų, mielai jų lauksime: labas@mylu.lt arba migle@mazasdidelis.lt

 

Mylu.lt - kad geriau suprastume ♡

©Seminaro audiovizualinė medžiaga ir/ar jos turinys yra saugomi Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo. Persiųsti seminaro medžiagos nuorodą tretiesiems asmenims, kopijuoti ar kitaip platinti seminaro audiovizualinę medžiagą ar jos turinį tiek visumoje, tiek ištraukomis be išankstinio atskiro rašytinio MB "Mylu.lt" sutikimo griežtai draudžiama. Už neteisėtą seminaro audiovizualinės medžiagos ir/ar jos turinio panaudojimą, kopijavimą ar kitokį platinimą kaltas asmuo atsakys Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatyta tvarka.

Matydami išaugusį būsimų ir esamų mamų nerimą bei bendrystės poreikį, kuriame daugiau galimybių prisijungti ir sulaukti palaikymo bei žinių.Dabar prie tėvystės programos galite jungtis iš karto. Nebereikia laukti konkrečių programos starto dienų – jei turite poreikį, galite jungtis dabar pat ir per 1 d. d. gausite prieigą prie visų seminarų bei mūsų uždaros grupės Facebook platformoje.

Tikrai neabejokite - čia rasite visus atsakymus į iškylančius klausimus, kurių apstu, kai esi Mama.
Nuostabūs ir kupini gerų emocijų lektoriai! 🙂😍

Mama Justė

Ši programa sutaupė daugybę paieškos ir nerimo valandų, atstojo palaikymo kaimą, o svarbiausia -suteikė pasitikėjimo savimi! Puikios patyrusios specialistės, koncentruota svarbiausia informacija ir fantastiška FB grupė, kuris yra tikras klausimų - atsakymų lobynas! Nerealiai reikalinga ir prasminga programa!

Mama Eglė

Programa "Augame kartu" - geriausia, kas galėjo atsirasti mūsų, kaip pirmąkart tėvų, kasdienybėje. Seminarai labai aktualiomis temomis, kurios padėjo susigaudyti informacijos gausoje, papildomi live'ai atsakė į pačius aktualiausius klausimus reikiamu metu. Su šia programa namuose atsirado daugiau ramybės nes net į keisčiausius klausimus buvo atsakyta, patarta, specialistai reaguodavo greitai. 

Mama Lina

Kursų ir programos partneriai

programoje sutiksite šiuos specialistus:

Dovilė Šafranauskė

Sertifikuota miego konsultantė, pagarbios tėvystės koučerė, šio projekto iniciatorė.

Elena L. Bukauskienė

Neonatologijos ir vaikų ligų gydytoja-rezidentė

Learn more

Viktorija Bartkevičienė

Vaikų logoterapeutė, kalbos raidos specialistė

Renata Cikanaitė

Vaikų ugdymo specialistė ir tėvystės koučerė

Eglė Gurčinė

Žindymo ir laktacijos specialistė, dula, tarptautinio IBCLC kandindatė

Learn more

Eglė Tamašauskienė

Kūdikių ir vaikų kineziterapeutė, fizinės raidos specialistė

Miglė Rimeikė

Montessori ankstyvojo ugdymo metodininkė, RIE praktikė

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias