by Mylu.lt ir Mažas Didelis Gyvenimas

TĖVYSTĖS PROGRAMA  „Augame kartu: 4-8 bendro gyvenimo mėnesiai”

Kviečiame jus prisijungti prie išskirtinės, teoriją, praktiką bei nuolatinį specialistų palaikymą derinančios tėvystės programos jau dabar! Iš savo patirties su Dovile žinome, kiek nerimo ir abejonių bei klausimų kyla pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais.

Abi su Dovile turėjome savo mamystės karjeroje momentų, kai atrodo, kad nieko nežinai. Kai labai pritrūksta palaikymo, specialisto patarimo ar tiesiog kitos mamos greta. Kuri išgyvena tą patį. Ir tikrai supras tave. Tad šią programą sukūrėme būtent tam - jūsų ramybei ir aiškumui. O ramūs ir laimingi tėvai - ramus ir laimingas kūdikis.

TODĖL ŠIOJE PROGRAMOJE JŪSŲ LAUKIA

Specialistai

8 profesionalų video seminarų įrašai pačiomis svarbiausiomis ir aktualiausiomis temomis būtent jūsų mažylio amžiaus tarpsniui. Negaiškite jėgų ir savo laiko naršydami abstrakčią informaciją apie „pirmuosius metus” ar „visus miego regresus”. Čia pasakosime tik apie tai, kas svarbu dabar. Konkrečiai, aiškiai ir praktiškai.

Prie kiekvieno seminaro Jums bus pridėta ir patogi atmintinė, kurią galėsite išsisaugoti ir nuolat turėti patogiai prieinamą.

Visi seminarai Jums bus prijungti per 1 d. d. ir prieinami 4 mėn. (laikas skaičiuojamas nuo įsigijimo), tad galėsite juos peržiūrėti Jums patogiausiu metu. O esant reikalui ar mažyliui paaugus – vėl sugrįžti ir pasikartoti žinias. Kiekvienas video seminaras suskirstytas trumpais skyreliais pagal temas, tad bus patogu ir lengva greitai susirasti reikiamą informaciją.

Uždara ir saugi bendruomenė

Virtualus palaikymo kaimas! Natūralu, jei žiūrint video seminarų įrašus jums iš pradžių nekils klausimų. Labai tikėtina, kad jie visi pasipils eigoje, jums išbandant teoriją praktikoje, mažyliui augant ar pradedant naują etapą. Ką daryti tada? Nesijaudinkite, jūs neliksite vienos(-i)!

Visus programos dalyvius pakviesime prisijungti į uždarą grupę, kurioje Jūsų lauksime mes, Miglė ir Dovilė, bei kiti mūsų programos specialistai. Čia 4 mėn. nevaržomai galėsime diskutuoti aktualiais ir rūpimais klausimais, dalintis patirtimi bei atradimais.

Reguliariai kviesime Jus prisijungti į LIVE pokalbius su mūsų programos bei kitais, išoriniais ekspertais, užduoti klausimus bei gauti papildomų žinių įvairiomis aktualiomis temomis, kurios galbūt netilpo į seminarus.

PROFESIONALI LEKTORIŲ KOMANDA

Paskaitos:

MOTINYSTĖ: kaip išlaviruoti tarp lūkesčių, rolių ir kaltės. Psichologė Sigita Valevičienė

• SANTYKIS: kuriame pagarbų ir gilų santykį su vaiku. Tinklaraščio „Mažas Didelis Gyvenimas“ autorė Miglė Rimeikė ir tėvystės koučerė Dovilė Šafranauskė.

RAIDA: kūdikio fizinė raida bei aktyvumas. Kineziterapeutė Eglė Tamašauskienė

KALBA: ankstyvoji kūdikio kalbinė raida. Logoterapeutė Viktorija Bartkevičienė

PRIMAITINIMAS: ką svarbu žinoti pradedant primaitinimą. Dietistė, mitybos specialistė Živilė Dumbraitė-Varkalienė

MIEGAS: dienotvarkės po miego regreso ir pirmieji žingsniai link savarankiško miego. Sertifikuota miego konsultantė Dovilė Šafranauskė

DANTYS: išsamiai apie vaikų dantukų priežiūrą. Gydytoja odontologė Daiva Pociūtė

UGDYMAS: veiklos pagal kūdikių raidą bei ankstyvasis ugdymas. Montessori ankstyvojo ugdymo specialistė Miglė Rimeikė

Sigita Valevičienė

Psichologė

TEMA: MOTINYSTĖ

Dovilė Šafranauskė

Sertifikuota miego konsultantė

TEMOS: SANTYKIS, MIEGAS

Eglė Tamašauskienė

Kineziterapeutė

TEMA: RAIDA

Miglė Rimeikė

mama ir tinklaraščio „Mažas Didelis Gyvenimas“ autorė, Montessori ankstyvojo ugdymo specialistė

TEMOS: SANTYKIS, UGDYMAS

Viktorija Bartkevičienė

Logoterapeutė 

TEMA: KALBA

Živilė Dumbraitė-Varkalienė

Dietistė, mitybos specialistė

TEMOS: PRIMAITINIMAS

Daiva Pociūtė

Gydytoja odontologė

TEMA: DANTYS

INVESTICIJA Į ŽINIAS BEI RAMYBĘ

189 Eur investicija Jums garantuoja:

8 specialistų video seminarų įrašus (Prijungimas prie jų per 1 d. d. Juos žiūrėti neribotą kiekį kartų galėsite net 4 mėn. nuo programos pradžios) + atmintinės prie jų;

4 mėnesius uždaroje mūsų bendruomenės Facebook grupėje;

• Programos partnerių naudas bei pasiūlymus.

KADA REKOMENDUOJAME PRISIJUNGTI?

3-5 mažylio gyvenimo mėnesiais! Bet tikrai galima ir vėliau!

Įsigijus programą, pirmiausia gausite programos pasveikinimo video, o likusius video seminarus ir svarbiausią informaciją gausite per 1 d. d.

Jei turite klausimų, mielai jų lauksime: migle@mazasdidelis.lt arba labas@mylu.lt.

PROGRAMOS PARTNERIAI