Po dr. Aletha Solter dirbtuvių „Auklėjimas be bausmių ir apdovanojimų“

Kaip ir žadėjome renginio metu, dalinamės nuorodomis į kitus pokalbius su Aletha Solter.

Tinklalaidė ,,Pagarbi tėvystė"

Epizodas 031

Čia galite pasiklausyti paties naujausio, prieš vos kelias savaites įrašyto, Dovilės Šafranauskės pokalbio su A. Solter „031: Apie sąmoningą tėvystę, tiesiai iš jos kūrėjos lūpų. Pokalbis su dr. Aletha Solter (anglų k.)“ iš tinklalaidės „Pagarbi tėvystė“.

Pokalbio klausykitės čia:

The Aware Parenting Podcast

Epizodas 122

Aletha Solter sūnus Nick Solter pasakoja apie tai, ką reiškia pačiam augti pagarbiame santykyje. Vėliau – būti tėvu ir taip auginti savo vaikus. Tikras įkvėpimas, jei kartais aplanko abejonės.

Talking with Renata

The HEALING power of children's TEARS

Taip pat dalinamės Mylu.lt specialistės, tėvystės koučerės Renatos Cikanaitės pokalbiu su A. Solter apie tai, kodėl vaikams reikia išsiverkti, ką daryti, kai vaikai verkia ar elgiasi agresyviai.

ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau

Kviečiame apsilankyti A. Solter įkurto Sąmoningos tėvystės insitituto puslapyje!

Aukite kartu su vaikais

Kasdienoje su vaikais vis iškyla klausimų? Norisi pasitarti su bendraminčiais bei profesionalais? Kviečiame prisijungti prie ekspertų moderuojamos tėvų bendrystės grupės „augantys tėvai“.

Būdami čia, naujai pažvelgsite į savo ir vaikų santykius, pasisemsite žinių ir įkvėpimo, kaip spręsti kasdienes vaikų auginimo situacijas, išlaikant ryšį su vaiku.

Šioje grupėje, vienoje vietoje rasite atrinktą ir aktualiausią informaciją, seminarus bei praktikas, kartu su moderatorių palaikymu.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias