Bendrystės grupė tėvams

Augantys tėvai - prisijunkite dabar ir palengvinkite savo tėvystės kelionę!

Augantys tėvai  -  tai ekspertų moderuojama bendrystės grupė tėvams. Būdami čia, naujai pažvelgsite  į savo ir vaikų santykius, pasisemsite žinių ir įkvėpimo, kaip spręsti kasdienes vaikų auginimo situacijas, išlaikant ryšį su vaiku. Vienoje vietoje rasite atrinktą ir aktualiausią informaciją, seminarus bei praktikas, kartu su moderatorių palaikymu.

Kas moderuoja grupę?

Sukurta iš mamiško poreikio

dalinasi Dovilė ir Renata

Erdvė mums, tėvams

Mes - Dovilė ir Renata – abi mamos, draugės, tėvystės koučerės. Dovilė augina dvynukes, yra Pagarbios Tėvystės pradininkė Lietuvoje. Renata augina sūnų ir dukrą, kuria Tėvai Ryšyje konferencijas. Iš jūsų - programų dalyvių, konferencijų klausytojų, išgirdome prašymus tęsiniui. Kad susitiktume erdvėje, kurioje bendraudami, galėtume kartu augti ir mokytis ryšio. 

Ką gauna grupės nariai?

Seminarų biblioteka (21+ ir nuolat pildoma)

Auginant vaikus, taip norisi žinoti, kas jiems geriausia. Tik kaip rasti laiko visoms rekomenduojamoms knygoms? Būtent todėl seminarų bibliotekoje rasite mūsų, Dovilės ir Renatos, o taip pat kitų mums artimų specialistų seminarus pačiomis svarbiausiomis temomis. Jūsų laukia tik kruopščiai atrinkti seminarai apie vaikų auginimą ir apie savęs, tėvų, pažinimą. Žiūrėkite ar tik klausykite audio vairuodami, keliaudami, migdydami vaikus - kada tik patogu. Nebereikės ieškoti ar papildomai leisti pinigų įvairiems kursams, knygoms ar laukti eilėse tėvyststės specialistų konsultacijų. 

Saugi ir palaikanti uždara Facebook grupė

Kad neužsimirštų jokia situacija, kurioje suabejojote, kaip elgtis, tiesiog čia pat klauskite grupėje ir sulauksite mūsų, moderatorių bei kitų tėvų įžvalgų ir patarimų. Nebegaišite laiko googlinant atsakymų ir svarstant ar tai patikimas šaltinis, visi jums rūpimi atsakymai bei palaikymas bus čia, vienoje vietoje, jūsų telefone. Renatai patinka dalintis video atsakymais, o Dovilė dažniau juos parašo raštu.

Konferencijos „Tėvai ryšyje“ įrašai

Kruopščiai atrinkti konferencijų pašnekovai iš viso pasaulio ir itin svarbios pokalbių temos. Šie pokalbiai įkvepia būti geresniais tėvais kasdien. Jie keičia ne tik mus, kaip tėvus, bet ir mus, kaip žmones. Prisijungę rasite visus 4 konferencijų įrašus - 75 pokalbiai. 

Reguliarūs palaikymo Zoom susitikimai

Kas 2 savaites susitinkame Zoom pokalbiams. Čia, drauge su mumis, Dovile ir Renata, keliaujame giliau į tėvystės patirtis, konkrečias jūsų (arba ne) situacijas ir galimus pokyčius veiksmuose ar požiūryje. Pokalbių įrašus visada rasite grupėje, todėl net jei negalėsite prisijungti, naudą gausite jų klausydami sau patogiu metu.

Kūno praktikos

Mūsų kūno poreikiai taip pat svarbūs! Jais pasirūpinti padeda Renata, grupėje besidalinanti kūno praktikų įrašais ir rekomendacijomis. Tai teminės kūno praktikos, kuriomis grupės nariai naudojasi kasdien arba kai prireikia papildomos pagalbos – daugiau erdvės nerimui išjausti, priimti save.  

Anonimiškumas

Visus klausimus grupėje ar zoom pokalbyje galite pasirinkti pateikti anonimiškai. Tai suteikia daugiau komforto sprendžiant net ir pačias jautriausias situacijas.

Kodėl verta būti šioje grupėje?

Būdami grupėje, galėsite daugiau laiko skirti ryšio su vaikais stiprinimui, bei tiesiog laiko sau, nes sutaupysite jo kai nebereiks gaišti ieškant:

informacijos ir atsakymų – jų greitai sulauksite savo FB grupėje;

tinkamų seminarų – jie lauks bibliotekoje;

saugios vietos emocijoms – zoom susitikimuose būsite išgirsti ir priimti;

įkvėpimo tėvystėje – „Tėvai ryšyje“ konferencijos pokalbiai visada po ranka;

motyvacijos pasportuoti – daug lengviau, kai žinai, jog tai ne tik joga, bet ir atsisveikinimas su emocine įtampa. 

Lengviau būti ramesniais tėvais, kai žinai, jog visada turi kam parašyti savo klausimus, abejones ar išgyvenimus ir sulaukti profesionalių bei patikimų atsakymų. Tai reiškia – turėti užnugarį tėvystėje ♥.

Papildomi seminarai bibliotekoje

1. Santykis su savimi ir asmeninės ribos;

2. Neigiamos mintys: kur jos nuveda mūsų emocijas ir veiksmus;

3. Vaikystės traumų šešėliai šiandienos santykiuose;

4. ,,Ne pagal planą!" Kaip sąmoningai galime priimti tai, ko negalime pakeisti;

5. Ryšys su vaikais. Kodėl jis svarbus ir kaip jį stiprinti?

6. Nepakeliamas tėvystės lengvumas - tėvų emocijos;

7. Aiškios ir nuoseklios ribos: kiek, kaip, kada?

8. Baudžiant pralaimi visi. Kaip ir kuo pakeisti bausmes?

9. Broliai + sesės = komanda!

10. Kaip klausytis, kad būtume išgirsti?

11. Kaip tartis dėl ekrano laiko su vaikais?

12. Apie pagyras ir paguodimus;

13. Kaip kalbėtis apie lytiškumą ir pornografiją su vaikais?

14. Apie paauglius;

15. Apie auklėjimo nesutarimus su partneriu;

16. Kaip atsakyti į vaikų klausimus apie karą?

17. Vaikas neklauso - kaip susitarti?

18. Kaip supažindinti vaiką su nauja antra puse?

19. Kaip bendrauti su vaikais stresinėse situacijose?

20. Apie ribas ir kaip jų laikytis?

21. Vaikai ir technologijos"

Tempas

Visi įrašai, diskusijos ir atsakyti klausimai bus pasiekiami grupėje jūsų pasirinktu laiku ir galės būti perklausomi neribotai. Norite dalyvauti aktyviai? Puiku, lauksime jūsų gyvuose susitikimuose.

Įpročiai

Praktika rodo, kad iš anksto žinodami susitikimų laikus, žmonės pamažu įpranta susiplanuoti šį laiką sau. Juolab, kad susitikimai bus įrašomi, įrašai patalpinami grupėje, o ryšio su kūnu praktikos reguliariai kartojamos.

Bendruomenė

Vieniems mūsų svarbiau žinios, kitiems patirtys ar bendrystė. Pasirinksite tai, kas jums aktualiausia šiuo metu ir kelionę pradėsite būtent ten.

Apmokėjimas

Pajungimai prie grupės vykstą per 1 d. d. nuo patvirtinto mokėjimo gavimo.

Pirmą mėnesį, perkant kasmėnesinį abonementą, nuskaitoma suma yra proporcinga likusiam dienų skaičiui. Pvz.: perkama 1-ą mėnesio dieną, bus nuskaityta 20 eur, jeigu perkama 15-ą mėnesio dieną, bus nuskaityta atitinkamai per pusę mažiau (~10 eur).

Pasirinkus kasmėnesinį abonementą, jo kaina nuskaitoma nuo jūsų sąskaitos automatiškai, kiekvieno mėnesio 1 d. 

Narystę galima sustabdyti bet kuriuo metu, apie tai pranešus el. paštu: labas@mylu.lt. Sustabdžius abonementą, jis dar galios iki apmokėtos datos, tačiau automatiškai pratęstas nebus. Mokesčio likutis negrąžinamas.

Prisijunk prie grupės

Metodas

Visą grupės veiklą, informaciją, susitikimus ir praktikas jungia bendra metodika. Pagrindinis jos akcentas – RYŠYS, kuriantis ilgalaikius tvirtus pagrindus viso gyvenimo santykiams su mūsų vaikais, artimaisiais ir savimi. Metodą detaliau aptarsime susitikę grupėje, galėsite pradėti jį taikyti savo namuose jau nuo pirmų susitikimų!

Kelionės prasideda skirtingose stotyse, kartais net skirtinguose žemynuose. Jos prasideda tada, kai žmonės įsidrąsina keliauti. Būsime laimingos, pasitikdamos jus ten, kur saugu dabar, kviesdamos judėti drauge. Juk kartu lengviau, tiesa?

Įsigyti kasmėnesinį abonementą

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias