Pagarbi Tėvystė

tėvystės koučingas | DOVILĖ šAFRANAUSKĖ

Founder image

Tėvystės koučingas

Koučingo kaina nuo 40 eur

Kartais atrodo, kad koučingo metodas buvo tiesiog sukurtas pokalbiams apie tėvystę ir vaikus. Niekas pasaulyje nepažįsta vaikų geriau už jų pačių tėvus!

Tad kaip kažkas gali pamokyti, koks auklėjimo būdas jiems tinkamiausias? Šiose sesijose niekas nežino „teisingų“ atsakymų. Koučingo sesijos suteikia galimybę pamatyti savo šeimą, vaikus kitomis akimis ir atrasti geriausius būdus sukurti gilų, kokybišką ryšį su JŪSŲ vaiku.

Visiškas priėmimas, atviri klausimai, smalsus, įvairiapusis požiūris į situaciją – tuo išskirtiniai šie pokalbiai. Juose ne tik geriau suprasite savo vaikus, bet ir išmoksite koučingo metodus taikyti namuose, taip kurdami tiesiog daugiau tarpusavio supratimo.

Formatas: 60 min online pokalbis Jums patogiausiu būdu (telefonu, Skype, Viber, Messenger, kita).

Mokamų sesijų kaina:
• 1 sesija (1 val.) – 40 eur
• 3 sesijos (po 1 val.) – 90 eur (panaudojant per 2 mėn.)
• 5 sesijos (po 1 val.) – 125 eur (panaudojant per 3 mėn.)

Įsigyjant 3 ar 5 sesijų paketus, į visas sesijas galite užsiregistruoti iš karto arba registruotis vėliau (atsižvelgdami į sesijų galiojimo laiką). Sesijų panaudojimo laikas pradeda galioti nuo pirmosios sesijos datos.

SVARBU: tik apmokėtos konsultacijos laikomos patvirtintomis. Negavę mokėjimo per 3 d. d. nuo registracijos, pasiliekame teisę atšaukti rezervaciją. 

Mokėjimo informacija: Gavėjas: VšĮ Pagarbi Tėvystė, Sąskaita: LT163500010005654845 Pagrindas: Už tėvystės koučingo sesiją

Kaina nuo 40 eur.

REGISTRUOTIS KOUČINGUI