by Mylu.lt ir Mažas Didelis Gyvenimas

TĖVYSTĖS PROGRAMA „SKLANDI PRADŽIA“: besilaukiantiems ir ką tik susilaukusiems (0-3 mėn.)

Išskirtinė programa apie pasirengimą tėvystei bei pirmuosius tris kūdikio gyvenimo mėnesius, kurioje jūsų laukia visos reikiamos teorinės žinios, praktiniai patarimai bei saugi ir palaikanti bendruomenė!

Šią programą sukurėme mes, Dovilė Šafranauskė ir aš Miglė Rimeikė. Abi tiek besilaukdamos, tiek jau tapusios mamomis, turėjome savo mamystės karjeroje momentų, kai atrodo, kad nieko nežinai. Kai labai pritrūksta palaikymo, specialisto patarimo ar tiesiog kitos mamos greta. Kuri išgyvena tą patį. Ir tikrai supras tave.

„Mūsų tikslas kuriant šią programą buvo ne tik aukščiausio lygio specialistai bei naujausia ir kruopščiai atrinkta informacija. Šalia to itin svarbus palaikymas ir šiltas, žmogiškas kontaktas bei reali, tikra ir praktiška mamiška patirtis."

Specialistai

9 profesionalų video seminarų įrašai pačiomis svarbiausiomis ir aktualiausiomis temomis ruošiantis mažylio atėjimui į pasaulį bei pirmiesiems mėnesiams drauge. Prie kiekvieno seminaro Jums bus pridėta ir patogi atmintinė, kurią galėsite išsisaugoti ir nuolat turėti patogiai prieinamą.

Visi video seminarų įrašai Jums bus prijungti per 1 d. d. Juos žiūrėti galėsite 6 mėnesius nuo programos įsigijimo (o jei renkatės tik dalinė programą – 2 mėn.), tad galėsite juos peržiūrėti Jums patogiausiu metu. O esant reikalui – vėliau sugrįžti ir pasikartoti žinias. Kiekvienas video seminaras suskirstytas trumpais skyreliais pagal temas, tad bus patogu ir lengva greitai susirasti reikiamą informaciją.

Tikros mamiškos patirtys

Prie kiekvieno specialisto seminaro aš, Miglė, pasidalinsiu savo dar „šviežiomis“ patirtimis, pasiteisinusiais (ir ne!) dalykėliais bei rekomendacijomis.

Uždara ir saugi bendruomenė

Virtualus palaikymo kaimas! Natūralu jei žiūrint video seminarų įrašus jums iš pradžių nekils klausimų. Labai tikėtina, kad jie visi pasipils eigoje, mažyliui jau atkeliavus. Ką daryti tada? Nesijaudinkite, jūs neliksite vienos(-i)!

Visus programos dalyvius pakviesime prisijungti į uždarą grupę, kurioje Jūsų lauksime mes, Miglė ir Dovilė, bei kiti mūsų programos specialistai.

Čia 6 mėnesius (jei renkatės tik dalį programos „Susilaukus“ – 2 mėn.) nevaržomai galėsime diskutuoti aktualiais ir rūpimais klausimais, dalintis patirtimi bei atradimais. Reguliariai kviesime Jus prisijungti į Live pokalbius su ekspertais, užduoti klausimus bei gauti papildomų žinių įvairiomis aktualiomis temomis, kurios galbūt netilpo į seminarus.

MAMŲ ATSILIEPIMAI

PROFESIONALI LEKTORIŲ KOMANDA

UŽDARA IR SAUGI PALAIKYMO BENDRUOMENĖ

PILNA PROGRAMA BESILAUKIANTIEMS IR SUSILAUKUSIEMS

189 Eur investicija Jums garantuoja:

9 specialistų video seminarų įrašai (Pajungimas per 1 d. d. Juos žiūrėti neribotą kiekį kartų galėsite net 6 mėn. nuo programos įsigijimo) + atmintinės prie jų;

• Miglės video įrašus prie kiekvieno specialisto seminaro su asmenine patirtimi, praktinėmis įžvalgomis bei (ne)rekomendacijomis;

6 mėnesius uždaroje mūsų bendruomenės Facebook grupėje;

5 papildomus seminarus grupėje: 1. Demonstracija kaip maudyti kūdikį bei kokias priemones rinktis, 2. Fizinis aktyvumas bei sportas laukiantis ir neseniai susilaukus, 3. Ką svarbu žinoti, renkantis gimdymo namus bei gimdymo būdą, 4. Pientraukiai: kada jų reikia ir kaip pasirinkti tinkamiausius?, 5. Miego regresijos ir kaip su jomis tvarkytis;

• Programos partnerių naudas bei pasiūlymus.

DALINĖ PROGRAMA SUSILAUKUSIEMS

100 Eur investicija Jums garantuoja:

• 4 specialistų video seminarų įrašus (Pajungimas per 1 d. d. Juos žiūrėti neribotą kiekį kartų galėsite net 2 mėn. nuo programos įsigijimo) + atmintines prie jų;

• Miglės video įrašus prie kiekvieno specialisto seminaro su asmenine patirtimi, praktinėmis įžvalgomis bei (ne)rekomendacijomis;

2 mėnesius uždaroje mūsų bendruomenės Facebook grupėje;

• 5 papildomus seminarus grupėje: 1. Demonstracija kaip maudyti kūdikį bei kokias priemones rinktis, 2. Fizinis aktyvumas bei sportas laukiantis ir neseniai susilaukus, 3. Ką svarbu žinoti, renkantis gimdymo namus bei gimdymo būdą, 4. Pientraukiai: kada jų reikia ir kaip pasirinkti tinkamiausius?, 5. Miego regresijos ir kaip su jomis tvarkytis;

• Programos partnerių naudas bei pasiūlymus.

KELINTĄ NĖŠTUMO MĖNESĮ REKOMENDUOJAME PRISIJUNGTI?

Maždaug nuo šešto! Bet tikrai galima ir vėliau!

Įsigijus programą, pirmiausia gausite programos pasveikinimo video, o likusius video seminarus ir svarbiausią informaciją gausite per 1 d. d.

Jei turite klausimų, mielai jų lauksime: labas@mylu.lt

PROGRAMOS PARTNERIAI