Mylu.lt & Tėvai Ryšyje

TĖVŲ BENDRYSTĖS GRUPĖ „augantys tėvai“ ⓕ


Mes - Dovilė ir Renata – abi mamos, draugės, tėvystės koučerės. Dovilė augina dvynukes, yra Pagarbios Tėvystės pradininkė Lietuvoje. Renata augina sūnų ir dukrą, kuria Tėvai Ryšyje konferencijas. Iš jūsų - programų dalyvių, konferencijų klausytojų, išgirdome prašymus tęsiniui. Kad susitiktume erdvėje, kurioje bendraudami, galėtume kartu augti ir mokytis ryšio. 

 KYLA KLAUSIMŲ?

 • Kodėl tai, ką žinau ir skaičiau, taip sunku panaudoti kasdienybėjė? Kodėl vis pajuntu, kad mano balsas garsesnis, nei norėčiau, o vaikų elgesys varo iš proto, ir mes visi kas sau?
 • Jaučiu kaltę, derinant tėvystę ir kitas atsakomybes? Kodėl atrodo, kad manęs niekur negana?
 • Žinau, kad ramūs tėvai = ramūs vaikai, tačiau nežinau, kaip to pasiekti, ir dėl to kyla pyktis.
 • Ką daryti, kai atrodo, jog vaikų auginimas yra tik mano rūpestis, kuriuo negaliu pasidalinti su kitais?
 • Kodėl leidžiu sau pasirūpinti savimi tik po to, kai pasirūpinau visais kitais?
 • Visgi, man gėda kalbėtis apie situacijas, kai vaikai neklauso, meluoja man, trūksta artumo, ir vis galvoju, ką gi darau ne taip?
 • Atrodo, kad kitiems tėvams viskas einasi daug lengviau nei man… Ar čia tik aš taip išsibarstau?

O taip… Ir jie kyla daugybei tėvų. Tėvų, kuriems taip norisi atrasti pirmuosius žingsnius į lengvesnį santykį su savimi ir kitais, daugiau ramybės ir pasitikėjimo. Būtent tam kviečiame bendrai kelionei tėvystės grupėje „augantys tėvai".

Šioje grupėje susitiksime būti, klausti, mankštintis, klausytis, o jei norėsis – dalintis apie viską. Be gėdos, kaltės ar kritikos. Tai grupė tėvams, kurie augindami vaikus, vis labiau pamato save. Todėl vaikų amžius visai nesvarbus: galbūt jie dar snaudžia mamos pilvelyje, kelia chaosą versdami namus, o gal dažo plaukus mėlynai ir taip siekia atrasti save. Ir net jei vaikai jau sūpuoja savo vaikus – ryšys su jais ir su savimi tiek pat svarbus.

REGISTRUOTIS Į GRUPĘ

SMALSU, KAIP VEIKIA GRUPĖ IR KĄ JOJE RASITE?

 • Rekomenduojame prie grupės jungtis metams. Praktika sako, kad tėvų emocijoms labai praverčia reguliarus laikas sau, saugioje, palaikančioje aplinkoje.
 • Grupėje rasite visus 56 Tėvai Ryšyje konferencijų įrašus (vertė 291 eur.), kuriuos galėsite klausyti neribotai, tada, kada patogu.
 • Kiekvieno mėnesio pradžioje rekomenduosime įrašus, kurie padės atskleisti mėnesio temą.
 • Įsigijus metinę prenumeratą taip pat gausite prieigą prie nemokamos video bibliotekos, kurioje rasite specialiai atrinktus Mylu.lt programų seminarus apie mus ir mūsų vaikus. Biblioteką nuolat pildome, o kol kas joje rasite jau 12 išsamių video (vertė 200 eur.)
 • Kas dvi savaites susitiksime virtualiame Tėvų rate (zoom platformoje), kur ieškosime atsakymų į klausimus, kilusius santykyje su vaikais, aplinkiniais ar pačiais savimi (pvz., kokiais klijais geriausia suklijuoti sulūžusį vaiko sausainį, arba kaip keliauti laiku ir grįžti ten, kur dar buvom jauni ir be įsipareigojimų :) ).
 • Tris kartus savaitėje norinčius kviečiame į ryšio su kūnu praktikas, kurias ves Renata (jungsimės per Zoom). (12x/mėn.)
 • Bet kada galima užduoti klausimus grupėje (taip pat ir anonimiškai), o atsakymas bus patalpinamas grupėje ir prieinamas visiems.
 • Visi grupės klausimai ir įrašai bus žymimi raktiniais žodžiais, tad lengvai rasite informaciją dominančia tema #raktiniaizodziai.

AR TAI TIKRAI MAN?

Atrodo visko labai daug? Abejojate, ar atrasite laiko? O gal neramina, ar gebėsite sustoti ir įsigilinti? Ar bus naudos, jei dalyvausite ne visuose susitikimuose? Pažįstamos abejonės. Ne kartą su jomis teko susidurti, jungiantis prie mokymų, seminarų ar ilgalaikių palaikymo grupių. Todėl svarbu paminėti, kad:

TEMPAS

 Visi įrašai, diskusijos ir atsakyti klausimai bus pasiekiami grupėje jūsų pasirinktu laiku ir galės būti perklausomi neribotai. Norite dalyvauti aktyviai? Puiku, lauksime jūsų gyvuose susitikimuose.

ĮPROČIAI

Praktika rodo, kad iš anksto žinodami susitikimų laikus, žmonės pamažu įpranta susiplanuoti šį laiką sau. Juolab, kad susitikimai bus įrašomi, įrašai patalpinami grupėje, o ryšio su kūnu praktikos reguliariai kartojamos.

BENDRUOMENĖ

Vieniems mūsų svarbiau žinios, kitiems patirtys ar bendrystė. Pasirinksite tai, kas jums aktualiausia šiuo metu ir kelionę pradėsite būtent ten. 

TEMOS

Grupės temų sąrašas išliks toks pats kiekvienais metais, tad prie grupės vieniems metams galėsite prisijungti bet kada – sudalyvausite visose temose. 

METODAS: Visą grupės veiklą, informaciją, susitikimus ir praktikas jungia bendra metodika. Pagrindinis jos akcentas – RYŠYS, kuriantis ilgalaikius tvirtus pagrindus viso gyvenimo santykiams su mūsų vaikais, artimaisiais ir savimi. Metodą detaliau aptarsime susitikę grupėje, galėsite pradėti jį taikyti savo namuose jau nuo pirmų susitikimų!

Kelionės prasideda skirtingose stotyse, kartais net skirtinguose žemynuose. Jos prasideda tada, kai žmonės įsidrąsina keliauti. Būsime laimingos, pasitikdamos jus ten, kur saugu dabar, kviesdamos judėti drauge. Juk kartu lengviau, tiesa?